26 Ocak 2013 Cumartesi

Modern Ve Renkli Masa Lambaları


Normalde ofis lambaları daha kişiliksiz ve daha işlevseldir. Ama bizim ev lambaları onları karşılaştırdığımızda, biz onlar oldukça sıkıcı olduğunu fark. Anlaşılan birileri bu konuda bir şeyler yapmaya karar verdi ve bu dizayn Modern ve Renkli Piani Masa Lambası . Bir ofis olarak ve aynı zamanda bir ev masa lambası olarak hem de kullanabilirsiniz. Bu güzel ve renkli, güzel at ve dokunmatik bakmak, tasarım basit ve henüz bütün gözler getiriyor. Lamba Ronan ve Erwan Bourollec tarafından tasarlanmış ve Flos tarafından üretilmektedir. Her şeyden önce istikrar var çünkü benim favori lambalar arasındadır.
Bu çocuklar evde fırtınası etrafında çalıştırmak bile masanızın üzerinde durmak için izin veren bir büyük ve çalışma üssü bulunuyor. Sonra da, çocuk sahibi olduğunda da oldukça önemlidir kenarları yuvarlatılmış, ama kendi güvenliğiniz için gelmiştir. Ayrıca, bu herhangi bir masa üzerinde oldukça güzel görünüyor. Sonra renk birçok seçenek mevcuttur: Siyah, Yeşil, Kırmızı veya Beyaz. Made in Italy, lamba cilalı pressofused alüminyumdan yapılmış ve kişisel zerafet ve ayrım vardır. Sizin için şimdi sipariş edebilirsiniz $ 319 Lümen online mağaza.

Sosyal Ağlarda Paylaş:
Sayfa Linki:
Sitene Ekle:
Forum'da Paylaş:

Ev Dekorasyonu (Hakkında)
Dünyanın ve Türkiye'nin En iyi Dekorasyonlarının yayınlandığı bu sitede sizin tercihlerinize göre dekorasyonlar mevcuttur. Yatak odalarının dekorasyonu, çocuk odaları dekorasyonlarından bahce dekorasyonunu kadar aradığınız herşeye cevap verebilen bir sitedir. ev Dekorasyonu rehber sitesidir.

''Modern Ve Renkli Masa Lambaları '' Bu yazı; 26 Ocak 2013 Cumartesi tarihinde , kategorisinde yayınlanmış olup ibrahim kayadibi tarafından yayınlanmıştır. Ayrıca henüz yorum yapılmamış bir konudur.

0 yorum:

Yorum Gönder