26 Ocak 2013 Cumartesi

Parlak Oxana Masa lambası


Küçükken ben efsaneler nd mitolojisinde tarafından hayran oldu. Prometeus tanrılardan ateş çaldı ve yeryüzündeki insanlara verdiğim zaman Ve benim en sevdiğim biriydi. Her nasılsa, ben her zaman onun etrafında ışık ışınları yaydığını da metal bir kadeh içinde bu yangına getirdi ve gizemli ve parlak görünüyordu hayal. Bu Parlak Oxana Masa lambası Ben geri sonra aklınızda ne vardı çok yakındır ve insanların ışık olmadan karanlıkta olurdu bu, gerçekten insanlığa verilmiş tanrılardan bir hediye. Işık çok önemli olduğunu ve bugün elektrik ve patlamıyor tarafından verilir.
Bu masa lambası çok güzel olduğunu ve daha bir ev aletleri daha bir süs veya dekorasyon gibi görünüyor. Bu Elgo tarafından üretilen ve tasarımı etkileyici. Lamba bir krom kaplama ve perçinli abajur sahip güçlü ve parlak tabanı ile, hassas ve güzel. Bu gölge çelikten imal edilmiştir ve bir çok güzel bir şekilde deliklerin kaplayan ışık ışınları ile, son derece dekoratif olmasıdır. Lamba pakette bulunan biri 25 Watt 120 Volt G9 Bankası Halojen lamba ile çalışır. Bunu için olabilir $ 198 Lümen dan.

Sosyal Ağlarda Paylaş:
Sayfa Linki:
Sitene Ekle:
Forum'da Paylaş:

Ev Dekorasyonu (Hakkında)
Dünyanın ve Türkiye'nin En iyi Dekorasyonlarının yayınlandığı bu sitede sizin tercihlerinize göre dekorasyonlar mevcuttur. Yatak odalarının dekorasyonu, çocuk odaları dekorasyonlarından bahce dekorasyonunu kadar aradığınız herşeye cevap verebilen bir sitedir. ev Dekorasyonu rehber sitesidir.

''Parlak Oxana Masa lambası'' Bu yazı; 26 Ocak 2013 Cumartesi tarihinde , kategorisinde yayınlanmış olup ibrahim kayadibi tarafından yayınlanmıştır. Ayrıca henüz yorum yapılmamış bir konudur.

0 yorum:

Yorum Gönder